Zapraszam do korzystania z usług Kancelarii Radcy Prawnego Pauliny Filipczak-Zawadzkiej obejmujących porady i konsultacje prawne, sporządzanie opinii oraz audytów prawnych, stałą obsługę przedsiębiorców, a także zastępstwo procesowe przed sądami.


Kancelaria PFZ powstała w połowie 2012 roku i posiada ponad 10 lat doświadczenia w pracy na rzecz Klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Zespół Kancelarii PFZ składa się z dwóch radców prawnych, aplikantki radcowskiej, współpracującego z Kancelarią adwokata oraz praktykanta będącego studentem na kierunku Prawo UŁ. 


Kancelaria PFZ współpracuje z kilkoma kancelariami notariuszy, geodetami, rzeczoznawcami majątkowymi oraz biurami rachunkowymi w Zgierzu i Łodzi, co umożliwia zapewnienie jej Klientom kompleksowej i profesjonalnej opieki w wielu dziedzinach.


Kancelaria PFZ proponuje elastyczne i przejrzyste zasady rozliczania się z Klientami, które mogą być ustalane w oparciu o kwoty ryczałtowe za prowadzenie danej sprawy lub kwoty ryczałtowe łączone z "success fee", miesięczny ryczałt lub stawki godzinowe w zależności od indywidualnych potrzeb danego Klienta, czy też specyfiki prowadzonej przez Niego działalności gospodarczej.


P. F. Z
. to Perfekcja i Fachowość, którymi kieruję się świadcząc pomoc prawną na rzecz moich Klientów, zdobywając w ten sposób Ich Zaufanie.


Z wyrazami szacunku,

Paulina Filipczak-Zawadzka

radca prawny, Łd-M-1637

Kancelaria Radcy Prawnego
Paulina Filipczak-Zawadzka

ul. Andrzeja Struga 23 lok.414

95-100 Zgierz,

tel. 42 2 261 261

kancelaria-pfz@kancelaria-pfz.pl


Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania.kirp 1jpg linkedinpng